Блог TUMO Kyiv

Обираємо свій шлях в TUMO Kyiv

Коли ми говоримо, що TUMO – це нова освітня модель, аналогів якій не існує, ми маємо на увазі дещо дійсно нове.


Як це працює?

Доволі просто)


Якщо ти хочеш розвиватись у креативних індустріях і бачиш тут своє майбутнє, то незалежно від рівня твоїх знань і умінь, двері TUMO відкриті. Не потрібно жодних вступних іспитів чи тестувань. На початковому етапі неважливо навіть, чи ти вже знаєш, що саме хочеш вивчати, чи ще не визначився. Спочатку ти матимеш змогу спробувати усі напрямки навчання в TUMO Kyiv. Так ти обереш для себе ті 3, що найбільше відгукуються тобі й допоможуть створити свій перший проєкт, який ти самостійно і вигадаєш. Наш Центр – це позашкільна освіта, тобто, заняття тут відбуваються кілька годин на тиждень у вільний від школи час.


Як же вони відбуваються?

Давай розберемось!


Ти матимеш доступ до спеціально розробленого додатку TUMO Path, де буде зібрана теоретична база за обраними тобою напрямками та практичні завдання, які дозволять закріпити опановану теорію в дії. І на цьому шляху тобі будуть допомагати коучі. Вони є наставниками, друзями і підтримкою для всіх студентів. Працювати з додатком ти будеш самостійно, але коуч завжди буде поруч, готовий підказати, допомогти та пояснити.


Після засвоєння необхідного матеріалу та набуття конкретних практичних навичок , ти потрапиш на воркшопи. Навчання тут – це фактична робота над самостійним проєктом з іншими студентами. Ти працюватимеш разом з воркшоп-лідером, ця людина – фахівець з обраних тобою напрямків, що має крутий практичний досвід і створила не один яскравий проєкт. Воркшоп-лідер поділиться з тобою своїми знаннями й вміннями, а також спрямує в реалізації твого власного проєкту.


Раз на 3 місяці у TUMO Kyiv відбуватимуться проєктні лабораторії з закордонними гостями – фахівцями знаних на весь світ компаній. Наприклад, Google, Disney, Airbnb тощо. Вони проводитимуть мотиваційні зустрічі, допоможуть тобі в реалізації проєктів, поділяться знаннями і вміннями на конкретних прикладах просто в стінах TUMO Kyiv.Так виглядає цикл навчання в Центрі. Але на цьому все не закінчується!

Після воркшопів ти знову перейдеш до самостійної роботи із додатком TUMO Path, але вже зі складнішим матеріалом. Або за іншим напрямом – все залежить від твого бажання і натхнення.


Ти пройдеш наступний цикл, створиш новий проєкт, або вдосконалиш і ускладниш той, над яким працював.


Протягом всього цього часу, ти в будь-який момент можеш змінити напрями навчання.

І ти можеш проходити цикл навчання знову і знову, ускладнюючи, вдосконалюючи чи змінюючи свої уміння. Стільки, скільки сам цього бажатимеш!


Що це дає?

О, дуже багато! Давай по порядку.


По-перше, ти не просто вивчаєш якийсь напрям у IT чи креативних індустріях, ти буквально стаєш фахівцем у галузі.


Сучасний світ – це технології та складні механізми. А ще, майже все, з чим ми стикаємось щодня – є мультимедійним і багатозадачним. Саме тому в TUMO Kyiv вчать одночасно трьом напрямом. Завдяки цьому ти одразу навчаєшся створювати складний продукт самостійно. Ти одразу бачиш процес реалізації креативного проєкту з різних боків, очима різних фахівців, ти вмітимеш бачити і створювати повноцінний продукт.


По-друге, освітня модель TUMO, як ми вже зазначали, передбачає навчання у практиці над власним продуктом. Тобто, зі свого найпершого кроку в TUMO Kyiv ти формуєш своє портфоліо. Доступ до нього буде лише в тебе, і за своїм бажанням ти зможеш надати його друзям, батькам і... роботодавцям! В TUMO ти одразу починаєш будувати кар’єру і застосовувати свої знання у проєктній діяльності. Ми будемо втішено спостерігати, як з нашого Центру ти підеш працювати у круті компанії, або створювати проєкти на фрілансі на замовлення, чи для свого задоволення. При цьому, отримавши креативний бекграунд, ти можеш обрати й інші професії, вміло вплітаючи в них і своє життя знання технологій, дизайну та інші корисні в сучасному світі навички, здобуті в TUMO Kyiv.


По-третє, весь час навчання ти проведеш у середовищі колег і однодумців. Знайдеш тут собі друзів, майбутніх партнерів, конструктивних критиків і тестувальників твоїх проєктів. Саме тут і коучі, і воркшоп-лідери, і закордонні топ-фахівці, й інші студенти – всі поділятимуть твої цінності та інтереси, саме тут знайдуться відповіді на твої запитання щодо кар’єри, ідей майбутніх проєктів, саме тут тобі допоможуть реалізувати та вдосконалити твій проєкт, про який ти тільки мрієш.То які напрями і як обрати?

Одне з найскладніших запитань, і водночас – дуже просте. Давай разом знайдем відповідь!


Головна мета навчання в TUMO Kyiv – здобути практичні навички. Вся освітня модель закликає до дії, це ж пропонується і на етапі вибору навчальних напрямів. У кожного студента буде свій, особливий і унікальний шлях, а також набір компетенцій та портфоліо особистих проєктів.


У тебе буде можливість спробувати себе в усіх напрямах і, можливо, саме на цьому етапі з’явиться ідея проєкту, який ти хочеш реалізувати. Тоді коучі підкажуть тобі, за якими напрямами це буде правильно зробити. Або на цьому етапі ти зрозумієш, від чого в тебе горять очі і перехоплює подих. Неважливо, як саме, але ми впевненні, що ти точно зрозумієш, на чому зупинити свій вибір просто зараз. А в будь-який момент, якщо ти відчуєш, що тобі це потрібно, ти зможеш змінити свій вибір.


Ми наведемо приклади кількох цікавих поєднань і розкажемо, що це дасть у підсумку. І це лише маленький відсоток з того, що може дати TUMO Kyiv.Анімація + графічний дизайн + музичний продакшн
Ти, мабуть, слухаєш музику? Проводиш багато часу за переглядом улюблених роликів у соцмережах, надихаєшся, ділишся з друзями?

А хочеш самостійно створювати щось настільки ж класне? Без проблем! За напрямом графічного дизайну ти навчишся створювати дизайни, персонажів і, наприклад, обставини і місця, де ці персонажі знаходяться. Анімація допоможе тобі все це оживити і пожвавити, а на воркшопах з музичного продакшну ти створиш і обробиш саундтрек до своєї історії.

У тебе вже є ідеї?

3D-моделювання + розробка ігор + анімація
А скільки часу ти проводиш за комп’ютерними іграми? Які полюбляєш – стратегії, аркади, шутери? А улюблений персонаж є? Гадаємо, твого най-найулюбленішого ще не існує... Бо ти його створиш сам! Зі знаннями з анімації та 3D-моделювання вигадаєш, намалюєш, оживиш, оснастиш і випустиш у свій власний комп’ютерний світ свого власного персонажа. І не одного. До речі, ми чули, що це доволі прибуткове вміння у сучасному світі!

Робототехніка + програмування + графічний дизайн
Як щодо більш технічного? Нас дійсно довкола оточують механізми і технології. Сигналізації, телефони, сучасні ліфти, соцмережі, сервіси доставки їжі – абсолютно будь-що, що зараз прийшло тобі в голову, скоріш за все – технологія. Але ж хтось їх створює, керує ними? Той, хто сьогодні керує технологіями фактично керує світом. Ну, так, є в цьому трохи пафосу. Але складно не погодитись.


То що, хочеш керувати сучасним світом? Можливо, є якась річ, яку сьогодні доводиться робити руками і тебе це дратує?

Або є хтось, кому ти хочеш допомогти, і знаєш, що це можна зробити за допомогою нової технології?

У TUMO Kyiv ти зможеш розробити концепцію цієї технології, запрограмувати її і навіть запустити у світ!

Отже,
До зустрічі у TUMO Kyiv?