Блог TUMO Kyiv

Амбасадорські програми в TUMO Kyiv

TUMO Kyiv – це про безбар’єрну інноваційну освіту для усіх тінейджерів. Тому ми так наполегливо шукаємо різні можливості, щоб креативні індустрії ставали ще доступнішими. І от раді повідомити вам про запуск Амбасадорських програм для підлітків-киян. 


ЩО ТАКЕ АМБАСАДОРСЬКА ПРОГРАМА? 

Це спеціальний проєкт, який підтримується однією з публічних осіб і дає право переможцям навчатись безкоштовно у TUMO Kyiv протягом 11 місяців! 
Першим нашим Амбасадором стає Слава Дьомін! Слава - ведучий ранкового шоу «Зарядка» на Люкс ФМ, автор та провідник YouTube-шоу «Слава+», «29 питань», «Дьомін+1». А тепер ми з гордістю можемо сказати, що і Амбасадор TUMO Kyiv. 

ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ ДЛЯ ВАС? 

Наш амбасадор ініціює конкурс, в якому можуть взяти участь усі підлітки у віці 12 – 18 років, які проживають у м. Києв і в результаті якого буде визначено 2 переможці, які почнуть навчання у TUMO Kyiv безкоштовно вже з 14 березня 2022 р. 
Для того, щоб дізнатись про умови участі в Амбасадорській програмі Слави Дьоміна, завітай на нашу сторінку https://tumo.com.ua/ambassador-programme
Уважно ознайомся з усіма простими етапами і дій! 
Чекаємо на твої листи до 25 лютого 2022 року. 

Зверни увагу, що листи мають бути надіслані лише на вказану на сторінці пошту. Будь-які повідомлення, надіслані через інші канали не будуть враховуватись при визначенні переможців. 
Все, що треба від тебе – уважність і щирість. І вони мають цілком конкретну ціну – 11 місяців безкоштовного навчання у TUMO Kyiv!