Рік тому приблизно в цей час ми анонсували старт підготовки до відкриття проєкту TUMO в Україні. І ось до першої нашої річниці ми робимо крутий подарунок тим, хто вже давно думав над навчанням у нас, проте чекав «найкращого часу».
Ми прагнемо надати доступ до інноваційної освіти якомога більшій кількості тінейджерів, тому постійно працюємо над додатковими пропозиціями і створюємо максимально комфортні умови для старту навчання у TUMO Kyiv.
Для чого ми це робимо?
Ми прагнемо популяризувати інноваційну освіту та зацікавити креативними індустріями підлітків. І переконані, що це зробити можна через практичне знайомство з кожною з цих сфер.
Умови СПЕЦПРОПОЗИЦІЇ:
- 6 місяців навчання зі знижкою -50%
- Навчання на одному з таких розкладів:
Понеділок, П'ятниця 15:00;
Понеділок, П'ятниця 19:00.
Що тінейджер отримає за ці 6 місяців?
- Пройде орієнтацію у 8 креативних напрямках та обере 3 основні для себе;
- Сформує своє портфоліо з власних проєктів за 3-ма напрямками;
- Реалізує проєкт під керівництвом іноземного фахівця;
- Прокачає Soft Skills та знайде нових друзів і однодумців.
Залишайте заявку за цим посиланням і отримай можливість навчатися у TUMO Kyiv за найкращою ціною вже сьогодні.
До зустрічі у TUMO Kyiv!