Блог TUMO Kyiv

Новий простір освіти для тінейджерів, які створюють сучасний світ

Нові покоління завжди перевершують попередні. Інноваційні винаходи, соціальні тренди, те, що ще вчора було сенсаційним і до чого суспільство йшло роками, відразу стає їхнім життям. Вони приходять у світ і просто не знають як могло бути інакше.

Так доступ до інформації, діджиталізація з пелюшок і культура соціальних мереж створили покоління Z. Вони не задаються питанням чим загрожує світу штучний інтелект, толерантність і вегетаріанці, або де межа між реальним і віртуальним. Вони бачать далі і не сприймають всерйоз повчання дорослих як жити. І, скоріше за все, саме вони використають AI, щоб врятувати Землю від зміни клімату і винайдуть високотехнологічні способи не тільки продовжити людське життя, а й зробити його справді здоровим, радісним і наповненим смислом.

Система освіти, яка відстає від тих, хто приходить її отримати – наша реальність. Але заучування, до якого ми звикли, потрібне швидше для успішної роботи на конвеєрі, ніж для формування топових навичок нового часу – креативності і критичного мислення. Покарання за помилки вже давно не мотивує, і високі результати є тільки там, де дитина може регулярно пробувати нове і навчатися, помиляючись.


Люди нового покоління вимагають індивідуального підходу і не виносять порівнянь з іншими – кожен з них гостро відчуває свою унікальність. Вони прагнуть спілкування, взаємообміну, самостійності. Не визнають вікових бар’єрів і вимагають ставлення до себе як до рівного. Не страждають від почуття провини, а тому не сприймають маніпуляцій. Вони хочуть приносити користь. І вони не бачать причин займатися тим, що не подобається. Особливо, коли вони – тінейджери.

Ми знаємо це і тому створили простір для тінейджерів, у якому буде все для того, щоб почувати себе вільним: пробувати нове і помилятися, досліджувати тренди і вигадувати власні світи, легко перетворювати абстрактну теорію в захопливу практику. Зовсім поруч буде все, щоб розкрити свій потенціал, зібрати захопливе портфоліо власних робіт і здобути навички, які високо цінуються у сучасному світі – світі, який належить поколінню Z.

Ласкаво просимо до Центру креативних технологій TUMO Kyiv!