ЩО ТАКЕ
TUMO KYIV ?

TUMO Kyiv

– це новий підхід до організації освітнього простору на перетині технологій та дизайну, з урахуванням останніх світових трендів.

Це простір, створений для тінейджерів. У ньому є все для того, щоб зрозуміти на що ти насправді здатний і розкрити свій потенціал у тих сферах, які тобі подобаються.

Давай знайомитися!

Засновники і керівники


Сем та Сільва Симоняни
Засновники TUMO
Симоняни, які народилися та виросли у Бейруті, переїхали до США, коли були підлітками. Сем вступив на інженерну програму Техаського університету в Арлінгтоні. Він продовжив свій професійний шлях, ставши співзасновником компанії Inet – лідера на ринку телекомунікаційних послуг.

Симоняни завжди відзначали вагомий внесок вірменських організацій у їхню освіту та успіх, а тому поставили собі за особисту мету передати цей подарунок новому поколінню яскравих і мотивованих вірмен.

TUMO – простір, який розкриває потенціал тінейджерів у Єревані, Парижі, Бейруті, а відтепер і у Києві – їхній найзначніший крок у цьому напрямку на даний момент. Він демонструє, що внесок в освіту молоді є найціннішою інвестицією.
Як генеральна директорка Simonian Educational Foundation, Марі Лу Папазян розробила навчальну програму центру TUMO та повністю керувала проєктуванням і будівництвом свого флагманського проєкту.

До TUMO Марі Лу очолювала фонд The Education for Development Foundation, який поєднував вірменських студентів з однолітками з усього світу через освітні онлайн-заходи.

Марі Лу здобула ступінь магістра комп'ютерних наук у сфері освіти у Педагогічному коледжі Колумбійського університету, а також освіту у сфері інженерно-будівельного менеджменту. У 2019 році вона отримала національний орден (Ordre des Palmes academiques), яким Франція нагороджує видатних учених та діячів у світі культури та освіти.

Марі Лу Папазян
генеральна директорка Simonian Educational Foundation

Артур Гарслян
Засновник групи компаній Global Genesis, засновник TUMO Kyiv
Артур Гарслян переконаний, що обмеження існують тільки у нашій голові. А отже, можливості безмежні – питання лише у силі віри та бажання втілювати їх у життя. Тому усі проєкти Global Genesis, починаючи з дня заснування у 2017 році, були об'єднані бажанням:

  • зробити інновації цікавими та доступними для широкої аудиторії;
  • надихнути тих, хто має інноваційні ідеї, проте не певен у своїх силах;
  • інвестувати у тих, хто наважився зробити перший крок до заснування своєї справи.

Саме тому, познайомившись з філософією TUMO два роки тому, Артур доклав максимум зусиль, щоб Центр креативних технологій став простором самореалізації для 3000 київських тінейджерів і змінив їхні уявлення про позашкільний освітній простір, власні можливості та свободу вибору. Так ексклюзивне право на відкриття Центру креативних технологій TUMO Kyiv, яке отрима ла Global Genesis, стало логічним і надзвичайно важливим етапом у розвитку компанії.
Для Надії TUMO – це не просто новітній освітній заклад, це простір з абсолютно унікальною внутрішньою екосистемою. Вона переконана, що можливість бути частиною світової мережі центрів креативних технологій та дизайну є надзвичайно почесною і відповідальною місією для усієї команди в Україні.

До того як очолити TUMO в Україні, Надія Кузьмичова заснувала та протягом 14 років розвивала агенцію з маркетингових досліджень та консалтингу, працюючи на національному ринку та під замовлення міжнародних компаній, а також паралельно викладала у Запорізькому національному університеті, передаючи практичні знання майбутнім поколінням соціологів.

Головними принципами своєї професійній діяльності Надія вважає управління, засноване на даних та якості, що не має компромісів. Саме з такої позиції вибудовуються усі навчальні та адміністративні процеси у кожному центрі TUMO в Україні.

Надія Кузьмичова
Керівниця проєкту TUMO в Україні

Запитання і відповіді

Скільки навчатися у TUMO Kyiv ти визначаєш сам. Ми будемо раді бачити тебе протягом 7 років. За цей час ти зможеш отримати практичні знання у всіх 8 напрямках навчання і створити мінімум 21 власний проєкт. А ще – попрацювати в одній команді з провідними фахівцями всесвітньо відомих компаній!

Якщо ж ти вирішиш сфокусуватися лише на конкретних напрямках, термін твого навчання може скоротитися до двох років. Однак, за нашою статистикою, 92% студентів TUMO у різних країнах прагнуть якомога довше зберегти статус тумоніанця. Адже TUMO – це стиль життя, сповнений свободою та можливостями для реалізації.
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
Дізнайся більше у нашого чат-бота!
І стеж за нами в соціальних мережах: