Технології, які ми використовуємо щодня, від мобільних телефонів до побутової техніки, ґрунтуються на програмному коді.

У наші дні здається можливим усе – від криптовалюти до безпілотних автомобілів, потрібен тільки правильний код! Грамотність у різних мовах програмування високо цінується, але з чого почати?

Перше, що необхідно – мати справжній інтерес. Хоча вміння вирішувати складні задачі і важлива якість, для початку достатньо базових знань з основ арифметики. Світ програмування повен можливостей, і потрапивши до нього, легко знайти свою нішу.

1

РІВЕНЬ

Починаючи вивчати програмування на I-му рівні тінейджери розвивають своє аналітичне мислення – найважливішу навичку для проходження наступних етапів.

Студенти знайомляться з JavaScript, яка є базою для вивчення інших, складніших мов, таких як C++, Java та SQL. Усі, хто має комп'ютер і доступ до Інтернету, можуть працювати з JavaScript. Ось чому це найпоширеніша мова програмування у світі.

2

РІВЕНЬ

Переходячи до II-го рівня, тумоніанці виконують практичні завдання, які навчають їх об'єктно-орієнтованому програмуванню – підходу, найближчому до людського мислення.

Вдосконалюючи свої технічні навички, вони знайомляться з HTML Сanvas, концепцією бібліотек, основними функціями бібліотеки p5 і вчаться користуватися документацією.

Використовуючи всі ці нові знання, вони закінчують рівень створенням The Game Of Life – ігрового штучного інтелекту, повністю розробленого студентами II-го рівня. Те, які об' єкти і персонажі потрапляють у гру, залежить виключно від безмежної уяви студентів!

3

РІВЕНЬ

На цьому рівні тінейджери пишуть код для автоматизації пошуку даних в Інтернеті. Збираючи їх у базу даних, вони можуть аналізувати статистику і знаходити закономірності, що випливають з величезного обсягу інформації.

У процесі навчання вони використовують новітні інструменти, такі як GitHub, JupyterHub та різні бібліотеки, що розміщують результати на платформі heroku. Найважливіша частина всього цього – технологія Node.jsреальний досвід програмування на стороні сервера з використанням JavaScript.

Ми визнаємо, що матеріал на III-му рівні ускладнюється і може бути нелегким для тих, хто ще не настільки розбирається у технологіях, як ми. Але просто повірте нам – це приголомшливо!

Завершення всіх трьох рівнів, особливо у поєднанні з воркшопами з розробки ігор у TUMO Kyiv, дає тумоніанцям реальний шанс увійти до професійного світу програмування.

Студенти, які пройшли три рівні навчання програмуванню, мають достатньо знань для роботи над великими проєктами. Найголовніша умова успіху в цій галузі – ніколи не припиняти навчатися, навіть після закінчення воркшопів.

Індустрія програмування дуже швидко розвивається.

У будь-якому випадку, припинити навчання в TUMO Kyiv буде непросто. Окрім основних воркшопів, технічні лідери з Airbnb, Twitter, Google та інших великих компаній час від часу відвідують центри TUMO для роботи зі студентами над іще вигадливішими проектами.

Як ми говорили, з правильним кодом можливо все!

роботи студентів

Як проходить навчання

Навчальні сесії
Це короткі, інтерактивні вправи, покликані надихати та формувати практичні навички. Протягом них студентів супроводжують коучі, дають поради, мотивують і допомагають просуватися вперед.

Це сотні активностей на вибір, більшість з яких необхідні для переходу студента на етап участі у воркшопах.
Воркшопи
Проводять фахівці з восьми навчальних напрямків TUMO Kyiv. Вони розраховані на студентів різного рівня знань, від початківців до просунутих, і завершуються індивідуальними або командними проєктами.

Кожен проєкт публікується у портфоліо студента і часом подається на конкурси та фестивалі, або розміщується на онлайн-платформах.
Проєктні лабораторії
Проводять гуру у сфері технологій та дизайну з усього світу. Більше 100 таких фахівців приїжджають до центрів TUMO щороку, щоб провести професійні воркшопи та попрацювати зі студентами TUMO над реальними проєктами.

Лабораторії можуть тривати від пари тижнів до кількох місяців.
TUMO path
Інноваційний додаток TUMO Path поєднує навчальні сесії, воркшопи та лабораторії в індивідуальний шлях навчання студента.

Шлях навчання – це графік, який постійно розвивається та ілюструє два чи більше років навчання. Він пропонує найкращий маршрут програмою TUMO для кожного студента і динамічно адаптується до його індивідуального темпу та вподобань. Просуваючись за графіком, завершуючи проекти та підіймаючись на новий рівень, студенти формують портфоліо своїх результатів, яке і стає їхнім живим дипломом.

ХОЧЕШ СТАТИ СТУДЕНТОМ TUMO?

Інші програми
У TUMO Kyiv ти паралельно навчаєшся не за одним, а за 3-ма напрямками на вибір!
Графічний дизайн
Графічний дизайн
Анімація
Анімація
Кіновиробництво
Кіновиробництво
3D-моделювання
3D-моделювання
Музичний продакшн
Розробка ігор
Робототехніка

Завітай на безкоштовне заняття

Познайомся з Центром креативних технологій TUMO Kyiv особисто і випробуй один із навчальних напрямків!
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
Дізнайся більше у нашого чат-бота!
І стеж за нами в соціальних мережах: