Це здається суперечливим, але вивчення нової техніки не є пріоритетним на воркшопах з робототехніки в TUMO.

Зважаючи на те, з якою швидкістю технології прогресують сьогодні, найновіша та найкраща техніка морально застаріє до моменту, коли тумоніанці подорослішають. То що ж вивчають студенти на цьому напрямку?

Керівники воркшопів говорять, що їхні заняття навчають тінейджерів речам, корисним у щоденному житті, які поза часом: творчому і аналітичному мисленню, вирішенню проблем, роботі в команді і виходу із зони комфорту. Робототехніка дає підліткам базу для самореалізації в багатьох різних сферах.

1

РІВЕНЬ

На першому рівні студенти будують роботів з базових комплектів LEGO, працюючи в командах. Кожен унікальний робот народжується з одного й того ж комплекту і процес навчання перетворюється на пригоду. При цьому стороння допомога тут навряд чи потрібна і не є ефективним способом навчитися – студенти самі успішно долають виклики. Вони вивчають базове програмування, роботу із сенсорами, двигунами та основи роботи зі штучним інтелектом для створення роботів, які рухаються і приймають рішення. Адже робот – це не просто машина: це машина, запрограмована приймати рішення на основі заданих змінних, що твоя кавоварка, напевно, не вміє.

2

РІВЕНЬ

А тут вже більше місця для творчості. Команди формуються навколо оригінальних ідей роботів, і студенти розробляють, будують і програмують своїх роботів із наборів LEGO Mindstorms NXT. Якщо їм не вистачає елементів, вони мають доступ до 3D-принтера і можуть створювати та друкувати потрібні їм деталі.

Використовуючи різні інженерні рішення та структури програмування, тінейджери створюють, будують, тестують і презентують нові моделі роботів з LEGO до кінця другого рівня.

3

РІВЕНЬ

На цей момент студенти вже знають як створювати роботів, які могли б виконувати команди та приймати рішення. Але що, коли ми скажемо, що студенти III-го рівня будують роботів, які можуть спілкуватися з іншими роботами? Це може здатися науковою фантастикою, але це дійсно те, що передбачає навчальна програма.

На завершення воркшопу тінейджери презентують роботів, які можуть спілкуватися одне з одним, з комп'ютером або з іншим пристроєм по wi-fi, щоб виконувати завдання.

Коли тумоніанці вчаться працювати з одноплатними комп'ютерами Raspberry Pi та апаратним і програмним забезпеченням з відкритим кодом Arduino, їхні роботи стають ще розумнішими.

Пріоритетною задачею робототехніки є розвиток у студентів креативного та аналітичного мислення. Вона поєднує сфери STEM з мистецтвом і дизайном та об'єднує студентів у групи, де їхні навички доповнюють одне одного.

Найцікавіше в цих воркшопах те, що студенти мають шанс створити ідею та реалізувати її, побачити, як вона рухається і працює в реальному світі. Те, що вони здобувають, виходячи зі своєї зони комфорту і працюючи з іншими людьми над проектами, які спонукають розмірковувати на ходу, розгадувати головоломки і навіть винаходити частини для своїх роботів – це набагато цінніше, ніж просто знання як використовувати різну техніку.

роботи студентів

Як проходить навчання

Навчальні сесії
Це короткі, інтерактивні вправи, покликані надихати та формувати практичні навички. Протягом них студентів супроводжують коучі, дають поради, мотивують і допомагають просуватися вперед.

Це сотні активностей на вибір, більшість з яких необхідні для переходу студента на етап участі у воркшопах.
Воркшопи
Проводять фахівці з восьми навчальних напрямків TUMO Kyiv. Вони розраховані на студентів різного рівня знань, від початківців до просунутих, і завершуються індивідуальними або командними проєктами.

Кожен проєкт публікується у портфоліо студента і часом подається на конкурси та фестивалі, або розміщується на онлайн-платформах.
Проєктні лабораторії
Проводять гуру у сфері технологій та дизайну з усього світу. Більше 100 таких фахівців приїжджають до центрів TUMO щороку, щоб провести професійні воркшопи та попрацювати зі студентами TUMO над реальними проєктами.

Лабораторії можуть тривати від пари тижнів до кількох місяців.
TUMO path
Інноваційний додаток TUMO Path поєднує навчальні сесії, воркшопи та лабораторії в індивідуальний шлях навчання студента.

Шлях навчання – це графік, який постійно розвивається та ілюструє два чи більше років навчання. Він пропонує найкращий маршрут програмою TUMO для кожного студента і динамічно адаптується до його індивідуального темпу та вподобань. Просуваючись за графіком, завершуючи проекти та підіймаючись на новий рівень, студенти формують портфоліо своїх результатів, яке і стає їхнім живим дипломом.

ХОЧЕШ СТАТИ СТУДЕНТОМ TUMO?

Інші програми
У TUMO Kyiv ти паралельно навчаєшся не за одним, а за 3-ма напрямками на вибір!
Графічний дизайн
Графічний дизайн
Анімація
Анімація
Кіновиробництво
Кіновиробництво
3D-моделювання
3D-моделювання
Музичний продакшн
Розробка ігор
Програмування

Завітай на безкоштовне заняття

Познайомся з Центром креативних технологій TUMO Kyiv особисто і випробуй один із навчальних напрямків!
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
Дізнайся більше у нашого чат-бота!
І стеж за нами в соціальних мережах: