Коли студент приходить на воркшоп TUMO, він входить у новий, власноруч створений світ. І це правда не тільки у переносному значенні, а й у буквальному – задачею наших воркшопів з розробки ігор є створення нового ігрового світу за допомогою дизайну, програмування та всього, що між ними.

1

РІВЕНЬ

Керівники воркшопів починають з показу студентам такої класики як «League of Legends». І хоча багато підлітків – геймери, вже знайомі з класикою, демонстрація цих прикладів допомагає надихнутися на їхню подорож трьома рівнями і почати задумуватися над творчими можливостями.

На I-му рівні вони починають вивчати Unity – програму, яка незабаром стане їхнім найкращим другом у розробці ігор. Саме тут вони знайомляться із основами інтерфейсу користувача.

До кінця першого рівня кожен студент розробляє повний ігровий рівень.

2

РІВЕНЬ

Студенти другого рівня переходять до основ кодування через Unity. Тут фокус зміщується від дизайну до програмування. Тінейджери програмують весь світ, зокрема двері з ключовими функціями, які дозволяють гравцеві переходити з кімнати в кімнату.

3

РІВЕНЬ

Ось де відбувається справжня магія – коли всі навички дизайну і програмування нарешті поєднуються. На III-му рівні підлітки створюють не тільки ігрового персонажа, а й ворожий штучний інтелект, щоб гравцю було певним чином кинуто виклик.

Тумоніанці, безсумнівно, отримують багато цінної інформації на кожному рівні, але навички, які вони здобувають – це лише початок. Розробка ігор – ніби океан, і тут вони вчаться плавати. На момент третього рівня вони знають достатньо, щоб створити власну гру. Але якщо студент хоче зануритися глибше і побачити більше островів у океані, ми рекомендуємо йому не припиняти навчання та брати участь і у воркшопах з 3D-моделювання.

Індустрія розробки ігор розвивається дуже швидко, а попит на розробників ігор зростає. І саме випускники центру TUMO будуть тим поколінням, яке заповнить цю потребу.

роботи студентів

Як проходить навчання

Навчальні сесії
Це короткі, інтерактивні вправи, покликані надихати та формувати практичні навички. Протягом них студентів супроводжують коучі, дають поради, мотивують і допомагають просуватися вперед.

Це сотні активностей на вибір, більшість з яких необхідні для переходу студента на етап участі у воркшопах.
Воркшопи
Проводять фахівці з восьми навчальних напрямків TUMO Kyiv. Вони розраховані на студентів різного рівня знань, від початківців до просунутих, і завершуються індивідуальними або командними проєктами.

Кожен проєкт публікується у портфоліо студента і часом подається на конкурси та фестивалі, або розміщується на онлайн-платформах.
Проєктні лабораторії
Проводять гуру у сфері технологій та дизайну з усього світу. Більше 100 таких фахівців приїжджають до центрів TUMO щороку, щоб провести професійні воркшопи та попрацювати зі студентами TUMO над реальними проєктами.

Лабораторії можуть тривати від пари тижнів до кількох місяців.
TUMO path
Інноваційний додаток TUMO Path поєднує навчальні сесії, воркшопи та лабораторії в індивідуальний шлях навчання студента.

Шлях навчання – це графік, який постійно розвивається та ілюструє два чи більше років навчання. Він пропонує найкращий маршрут програмою TUMO для кожного студента і динамічно адаптується до його індивідуального темпу та вподобань. Просуваючись за графіком, завершуючи проекти та підіймаючись на новий рівень, студенти формують портфоліо своїх результатів, яке і стає їхнім живим дипломом.

ХОЧЕШ СТАТИ СТУДЕНТОМ TUMO?

Інші програми
У TUMO Kyiv ти паралельно навчаєшся не за одним, а за 3-ма напрямками на вибір!
Графічний дизайн
Графічний дизайн
Анімація
Анімація
Кіновиробництво
Кіновиробництво
3D-моделювання
3D-моделювання
Музичний продакшн
Програмування
Робототехніка

Завітай на безкоштовне заняття

Познайомся з Центром креативних технологій TUMO Kyiv особисто і випробуй один із навчальних напрямків!
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
Дізнайся більше у нашого чат-бота!
І стеж за нами в соціальних мережах: