Запитання і відповіді

Скільки триває навчання в TUMO Kyiv?
Скільки навчатися у TUMO Kyiv ти визначаєш сам. Ми будемо раді бачити тебе протягом 7 років. За цей час ти зможеш отримати практичні знання у всіх 8 напрямках навчання і створити мінімум 21 власний проєкт. А ще – попрацювати в одній команді з провідними фахівцями всесвітньо відомих компаній!

Якщо ж ти вирішиш сфокусуватися лише на конкретних напрямках, термін твого навчання може скоротитися до двох років. Однак, за нашою статистикою, 92% студентів TUMO у різних країнах прагнуть якомога довше зберегти статус тумоніанця. Адже TUMO – це стиль життя, сповнений свободою та можливостями для реалізації.
Скільки напрямків навчання я можу обрати?
Стаючи студентом TUMO Kyiv, ти обираєш 3 напрямки, за якими починаєш навчання. Однак, якщо через тиждень або місяць ти зрозумієш, що один із цих напрямків не викликає у тебе такого захоплення як інші, ти просто змінюєш його. Так ти одночасно навчаєшся за трьома напрямками, але в будь-який час можеш змінити їхній набір.
Чи може підліток навчатись лише на 1 навчальному нарямку?
Освітня модель TUMO передбачає вивчення 3 напрямків паралельно. Спеціальний додаток TUMO Path вибудовує індивідуальний навчальний шлях саме на основі 3 обраних студентом дисциплін. Усі напрямки не просто вивчаються паралельно, а доповнюють один одного. Це дозволяє глибше розумітись в обраній сфері, мати більш універсальні навики та знання.
У якому віці можна навчатися в TUMO Kyiv?
Освітня модель TUMO створена для навчання підлітків 12-18 років. Такі стандарти діють у всіх Центрах TUMO у світі.

Почати відвідувати Центр можна вже на наступний день після того, як тінейджеру виповнилося 12. При цьому, якщо підліток уже навчається в TUMO і йому виповнюється 19 років, він може продовжити займатися у Центрі.
Чи можу я навчатись онлайн?
Навчання в TUMO Kyiv відбувається винятково у нашому просторі за адресою вул. І. Мазепи, 1.

За потреби self-learning-програма (частина освітньої програми) TUMO адаптується під карантин. Але повноцінне навчання розраховане на офлайн.
Що я отримую за результатами навчання?
Реальний практичний досвід, втілений у твоєму портфоліо. В ньому зібрані твої персональні і командні проєкти, які краще за будь-які сертифікати та дипломи не просто підтверджують, а демонструють усе, що ти вмієш. Це те, що варте уваги світових компаній і те що, дійсно, має ціну на ринку праці.
Що буде на безкоштовному літньому кемпі?
Один потік триває 5 робочих днів (з понеділка до п'ятниці) по 3 години. Протягом цього часу тінейджер відвідає 8 орієнтаційних занять – по одному з кожного навчального напрямку. Також його чекає мотиваційна зустріч з відомою людиною та багато спілкування з коучами та новими друзями.

Як результат, ваш підліток краще зрозуміє свої інтереси. І, за бажання, зможе продовжити повноцінне навчання у TUMO Kyiv паралельно за 3 напрямками уже з 1 вересня.
У які години буде проходити навчання з 1 вересня?
Підліток навчається у зручний для себе час, який визначається на початку навчання. Він відвідує заняття 8 разів на місяць, тривалістю 90 хвилин кожне.

Можливий час навчання: у будні – після 15:00, у вихідні – в першій чи другій половині дня.

Також тінейджер стежить за своїм прогресом у спеціальному додатку TUMO Path, в якому і орієнтується, коли та які заняття йому відвідувати.
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
Дізнайся більше у нашого чат-бота!
І стеж за нами в соціальних мережах: