На наших воркшопах студенти TUMO отримують базові знання з графічного дизайну і те, як саме вони їх застосують, повністю залежить від них.

Щоразу як вимовляється фраза «графічний дизайн», в уяві більшості людей виринають образи логотипів, популярних рекламних кампаній і стильних упаковок. Однак, у своїй основі, графічний дизайн – це практичне мистецтво комунікації за допомогою зображень і шрифтів.

1

РІВЕНЬ

Тут зароджується інтерес до графічного дизайну. На першому рівні студенти навчаються користуватися Illustrator і досліджують 2D-графіку. Вони знайомляться з професійною лексикою і дізнаються як в цілому інтерпретувати реальність за допомогою графіки.

2

РІВЕНЬ

Греки поділяли любов на 6 категорій, але, думаємо, вони пропустили той особливий її вид, пов'язаний зі спогляданням ідеально створеного шрифту або дизайну мінімалістичного логотипу. Тож на II-му рівні студенти вже озброєні цією любов'ю і базовим розумінням графічного дизайну та згорають від нетерпіння дізнатися більше. Тут вони починають розуміти який вплив на загальний продукт може мати правильний шрифт або зображення, навчаючись використовувати Photoshop для передачі своїх ідей.

3

РІВЕНЬ

А тут складається весь пазл. Студенти, які засвоїли Photoshop та Illustrator, вже можуть використовувати свої навички для створення власного мерчандайзу, від сумки до наліпок.

Тумоніанці також дізнаються про візуальні гайдлайни, якими користуються компанії, і створюють їх для власного уявного бренду.

Навички, отримані в регулярних воркшопах з графічного дизайну, доповнюються практичними лабораторіями TUMO під керівництвом фахівців, запрошених із-за кордону. Мета воркшопів та проектних лабораторій – не підготувати нових графічних дизайнерів, а дати підліткам зрозуміти як працює галузь і розвинути новий спосіб мислення, який вони зможуть використовувати в майбутньому.

Технологічні сфери дуже швидко прогресують і їм потрібні фахівці, які зможуть привабливо їх представляти. Але ці здібності корисні незалежно від того, чи стануть вони провідними графічними дизайнерами в одному з найновіших стартапів Києва, чи просто зможуть мислити нешаблонно. Графічний дизайн тренує мозок і вчить бачити речі з різних перспектив.

Зрештою, тумоніанці відповідають за своє рішення що робити з набутими навичками.

роботи студентів

Як проходить навчання

Навчальні сесії
Це короткі, інтерактивні вправи, покликані надихати та формувати практичні навички. Протягом них студентів супроводжують коучі, дають поради, мотивують і допомагають просуватися вперед.

Це сотні активностей на вибір, більшість з яких необхідні для переходу студента на етап участі у воркшопах.
Воркшопи
Проводять фахівці з восьми навчальних напрямків TUMO Kyiv. Вони розраховані на студентів різного рівня знань, від початківців до просунутих, і завершуються індивідуальними або командними проєктами.

Кожен проєкт публікується у портфоліо студента і часом подається на конкурси та фестивалі, або розміщується на онлайн-платформах.
Проєктні лабораторії
Проводять гуру у сфері технологій та дизайну з усього світу. Більше 100 таких фахівців приїжджають до центрів TUMO щороку, щоб провести професійні воркшопи та попрацювати зі студентами TUMO над реальними проєктами.

Лабораторії можуть тривати від пари тижнів до кількох місяців.
TUMO path
Інноваційний додаток TUMO Path поєднує навчальні сесії, воркшопи та лабораторії в індивідуальний шлях навчання студента.

Шлях навчання – це графік, який постійно розвивається та ілюструє два чи більше років навчання. Він пропонує найкращий маршрут програмою TUMO для кожного студента і динамічно адаптується до його індивідуального темпу та вподобань. Просуваючись за графіком, завершуючи проекти та підіймаючись на новий рівень, студенти формують портфоліо своїх результатів, яке і стає їхнім живим дипломом.

ХОЧЕШ СТАТИ СТУДЕНТОМ TUMO?

Інші програми
У TUMO Kyiv ти паралельно навчаєшся не за одним, а за 3-ма напрямками на вибір!
Програмування
Програмування
Анімація
Анімація
Кіновиробництво
Кіновиробництво
3D-моделювання
3D-моделювання
Музичний продакшн
Музичний продакшн
Розробка ігор
Розробка ігор
Робототехніка
Робототехніка

Завітай на безкоштовне заняття

Познайомся з Центром креативних технологій TUMO Kyiv особисто і випробуй один із навчальних напрямків!
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
Дізнайся більше у нашого чат-бота!
І стеж за нами в соціальних мережах: