Навчаючись тут, сотні тінейджерів сидять перед комп'ютерами і оживляють своїх новостворених персонажів. Серед них є майбутні аніматори, так само як майбутні лікарі, бухгалтери, пілоти і вчителі.

І хоча їхні смаки, фах, улюблені страви чи фільми неодмінно змінюватимуться протягом життя, з цього моменту всі вони мають дещо спільне: бажання перетворити свою уяву на реальність.

З часів створення TUMO анімація є одним із чотирьох пріоритетних навчальних напрямків. Тож не дивно, що багато студентів та випускників прокладають свій професійний шлях саме у цій сфері.

1

РІВЕНЬ

Отримавши початкові знання, студенти беруть участь у першому воркшопі з анімації. За словами керівників воркшопів, він один із найважливіших та найцікавіших. Саме тут тумоніанці вперше знайомляться з історією та різними типами 2D-анімації. Протягом решти практичних сесій студенти повністю занурюються у світ Toon Boom і нарешті оживляють персонажа, якого вигадали самі.

2

РІВЕНЬ

Саме на другому рівні тінейджери дізнаються про такі поняття як «таймінг» і «спейсинг», інерція та амортизація, стискання і розтягування, і так далі. Вони також починають вивчати моторику людей та приділяти більшу увагу стилям ходи, намагаючись донести через них емоцію персонажа. Наприклад, сумні персонажі ходять понуро, щасливі – з легкою бадьорістю у кроці, хоча наші керівники воркшопів і впевнені, що існує стільки унікальних стилів ходи, скільки людей на Землі.

3

РІВЕНЬ

Студенти, які переходять на III-й рівень, опановують Toon Boom і вміють відтворити усю гнучкість нашого тіла. Ось де завдання, що постає перед ними, дещо ускладнюється. Для того, щоб створити цікаву історію, вони змушені шукати найкращих акторів на додаток до створення сценарію для їхньої розповіді! Звичайно, все це в контексті анімації.

На цьому етапі вони дізнаються про постановку, режисуру, правила розкадрування та, що найголовніше, передачу своїх ідей через анімацію.

Те, як студенти можуть використовувати свої нові навички поза трьома рівнями навчання анімації у TUMO і проєктними лабораторіями, які проводять професіонали індустрії з усього світу, безумовно, залежить від них самих.

Наприклад, одні з випускників TUMO Yerevan уже створили перший стартап TUMO – студію анімації Yelling. Їм усього два роки, а вони вже працюють над різними програмами таких організацій як Європейський Союз та Посольство Америки у Вірменії. Ще два випускники TUMO Yerevan ведуть воркшопи в центрах TUMO у Вірменії, навчаючи основам анімації нове покоління.

роботи студентів

Як проходить навчання

Навчальні сесії
Це короткі, інтерактивні вправи, покликані надихати та формувати практичні навички. Протягом них студентів супроводжують коучі, дають поради, мотивують і допомагають просуватися вперед.

Це сотні активностей на вибір, більшість з яких необхідні для переходу студента на етап участі у воркшопах.
Воркшопи
Проводять фахівці з восьми навчальних напрямків TUMO Kyiv. Вони розраховані на студентів різного рівня знань, від початківців до просунутих, і завершуються індивідуальними або командними проєктами.

Кожен проєкт публікується у портфоліо студента і часом подається на конкурси та фестивалі, або розміщується на онлайн-платформах.
Проєктні лабораторії
Проводять гуру у сфері технологій та дизайну з усього світу. Більше 100 таких фахівців приїжджають до центрів TUMO щороку, щоб провести професійні воркшопи та попрацювати зі студентами TUMO над реальними проєктами.

Лабораторії можуть тривати від пари тижнів до кількох місяців.
TUMO path
Інноваційний додаток TUMO Path поєднує навчальні сесії, воркшопи та лабораторії в індивідуальний шлях навчання студента.

Шлях навчання – це графік, який постійно розвивається та ілюструє два чи більше років навчання. Він пропонує найкращий маршрут програмою TUMO для кожного студента і динамічно адаптується до його індивідуального темпу та вподобань. Просуваючись за графіком, завершуючи проекти та підіймаючись на новий рівень, студенти формують портфоліо своїх результатів, яке і стає їхнім живим дипломом.

ХОЧЕШ СТАТИ СТУДЕНТОМ TUMO?

Інші програми
У TUMO Kyiv ти паралельно навчаєшся не за одним, а за 3-ма напрямками на вибір!
Графічний дизайн
Графічний дизайн
Програмування
Програмування
Кіновиробництво
Кіновиробництво
3D-моделювання
3D-моделювання
Музичний продакшн
Розробка ігор
Робототехніка

Завітай на безкоштовне заняття

Познайомся з Центром креативних технологій TUMO Kyiv особисто і випробуй один із навчальних напрямків!
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
Дізнайся більше у нашого чат-бота!
І стеж за нами в соціальних мережах: