НАВЧАЛЬНI ПРОГРАМИ

Навчання в TUMO Kyiv здійснюється за 8-ма напрямками.
Програма навчання TUMO є унікальною і складається з сесій для самостійного навчання, воркшопів та проєктних лабораторій.

Навчання в TUMO Kyiv здійснюється за 8-ма напрямками. Кожен студент самостійно обирає 3 з них, які саме він хоче вивчати, і може змінити цей вибір у будь-який момент.

Навчання в TUMO Kyiv – це індивідуальний шлях, який вибудовується саме під тебе і враховує твої вподобання, твій темп навчання та твій індивідуальний прогрес.
Навчальні сесії
Це короткі, інтерактивні вправи, покликані надихати та формувати практичні навички. Протягом них студентів супроводжують коучі, дають поради, мотивують і допомагають просуватися вперед.

Це сотні активностей на вибір, більшість з яких необхідні для переходу студента на етап участі у воркшопах.
Воркшопи
Проводять фахівці з восьми навчальних напрямків TUMO Kyiv. Вони розраховані на студентів різного рівня знань, від початківців до просунутих, і завершуються індивідуальними або командними проєктами.

Кожен проєкт публікується у портфоліо студента і часом подається на конкурси та фестивалі, або розміщується на онлайн-платформах.
Проєктні лабораторії
Проводяться провідними фахівцями у сфері технологій та дизайну з усього світу. Більше 100 таких інструкторів приїжджають до центрів TUMO щороку, щоб провести професійні воркшопи та попрацювати зі студентами TUMO над реальними проєктами.

Лабораторії можуть тривати від пари тижнів до кількох місяців.

TUMO path

Інноваційний додаток TUMO Path поєднує навчальні сесії, воркшопи та лабораторії в індивідуальний шлях навчання студента.

Шлях навчання – це графік, який постійно розвивається та ілюструє два чи більше років навчання.

Він пропонує найкращий маршрут програмою TUMO для кожного студента і динамічно адаптується до його індивідуального темпу та вподобань.

Просуваючись за графіком, завершуючи проекти та підіймаючись на новий рівень, студенти формують портфоліо своїх результатів, яке і стає їхнім живим дипломом.
Робототехніка
Анімація
Програмування
Програмування
Музичний продакшн
Робототехніка
Розробка ігор
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
Дізнайся більше у нашого чат-бота!
І стеж за нами в соціальних мережах: