Перехід від меломана до творця музики – це крок, який вирішують зробити багато студентів TUMO.

Вивчення сфери музики, дослідження її жанрів, музикування на різних класичних та електронних інструментах, написання пісень і композиторство – саме про це 3 рівні наших воркшопів. Багато підлітків цікавляться музикою, але бояться створювати власну, оскільки ніколи не навчалися цьому ґрунтовно. Але навіть тумоніанці, які не знають нот, можуть навчитися музичному продакшну в TUMO. Як ми слухаємо і створюємо музику у XXI-му столітті? Тут студенти не тільки дізнаються відповідь на таке запитання, а й практикують все це на наших воркшопах.

1

РІВЕНЬ

На цьому етапі студенти отримують базові знання з різних музичних жанрів, інструментів, вокальних технік і засвоюють такі речі як багатоканальний запис.

Для написання і редагування своїх треків учасники воркшопу вивчають програмне забезпечення Logic Pro X, яке вони продовжують використовувати, переходячи на наступні рівні. Підлітки створюють ритми і біти за допомогою MIDI-клавіатури і наприкінці рівня пишуть власний однохвилинний трек.

Найважливіше чому навчається студент на першому рівні – це спілкування. Підлітки починають виражати свій світогляд через музику і сприймати її з більш обізнаного і професійного кута зору.

2

РІВЕНЬ

Студентам II-го рівня пропонується подумати над запитанням «що таке звук?». Вони вчаться працювати зі звуком як з природним явищем, яке поширюється хвилями через тверді, рідкі або газові середовища. Вони також дізнаються про істотну роль звукового дизайну у фільмах, відеоіграх та інших медіа.

На цьому рівні студенти TUMO експериментують з різними підходами до саунд-дизайну, звукових ефектів і наприкінці працюють над дизайном звуку до 2-2,5-хвилинного анімаційного фільму. Це улюблена частина багатьох студентів. Тут вони на власному досвіді знайомляться з усією різноплановістю і викликами в роботі зі звуком та дізнаються як інтегрувати природні звуки і в саунд-дизайні, і в музичному продакшні.

3

РІВЕНЬ

Поєднуючи набуті до цього моменту навички і розуміючи свої сильні сторони та уподобання, студенти створюють власний проект.

Завдяки семплінгу, мешапу, біт-мейкінгу, динамічній обробці та іншим технікам трек, який тумоніанці пишуть на цьому рівні, стає їхньою візитівкою. Студенти, які пройшли навчання на цьому напрямку, вміють створювати музику, і, що не менш важливо, самостійно аналізувати і критикувати її.

роботи студентів

Як проходить навчання

Навчальні сесії
Це короткі, інтерактивні вправи, покликані надихати та формувати практичні навички. Протягом них студентів супроводжують коучі, дають поради, мотивують і допомагають просуватися вперед.

Це сотні активностей на вибір, більшість з яких необхідні для переходу студента на етап участі у воркшопах.
Воркшопи
Проводять фахівці з восьми навчальних напрямків TUMO Kyiv. Вони розраховані на студентів різного рівня знань, від початківців до просунутих, і завершуються індивідуальними або командними проєктами.

Кожен проєкт публікується у портфоліо студента і часом подається на конкурси та фестивалі, або розміщується на онлайн-платформах.
Проєктні лабораторії
Проводять гуру у сфері технологій та дизайну з усього світу. Більше 100 таких фахівців приїжджають до центрів TUMO щороку, щоб провести професійні воркшопи та попрацювати зі студентами TUMO над реальними проєктами.

Лабораторії можуть тривати від пари тижнів до кількох місяців.
TUMO path
Інноваційний додаток TUMO Path поєднує навчальні сесії, воркшопи та лабораторії в індивідуальний шлях навчання студента.

Шлях навчання – це графік, який постійно розвивається та ілюструє два чи більше років навчання. Він пропонує найкращий маршрут програмою TUMO для кожного студента і динамічно адаптується до його індивідуального темпу та вподобань. Просуваючись за графіком, завершуючи проекти та підіймаючись на новий рівень, студенти формують портфоліо своїх результатів, яке і стає їхнім живим дипломом.

ХОЧЕШ СТАТИ СТУДЕНТОМ TUMO?

Інші програми
У TUMO Kyiv ти паралельно навчаєшся не за одним, а за 3-ма напрямками на вибір!
Графічний дизайн
Графічний дизайн
Анімація
Анімація
Кіновиробництво
Кіновиробництво
3D-моделювання
3D-моделювання
Програмування
Розробка ігор
Робототехніка

Завітай на безкоштовне заняття

Познайомся з Центром креативних технологій TUMO Kyiv особисто і випробуй один із навчальних напрямків!
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
Дізнайся більше у нашого чат-бота!
І стеж за нами в соціальних мережах: